Hakkımızda

BioCER Saglik Ürünleri  ve Cihazlari Medikal  San. Ticaret  Ltd. Sti,  konusunda uzman ve tecrübeli bir ekip tarafindan,  Ankara'da kurulmustur.
Biz, deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi , sizlerle  paylasarak, en basta,  güven yaratmak istiyoruz.  Bilimsel arastirmacilara ve laboratuvarlara yönelik genis kapsamli ürün portföyümüzün  yaninda,   uzun süre  çalistigimiz   analiz öncesi  temel  ürünler konusunda da sizlere hizmet veriyoruz.

Temel  ürün portföyümüzde,   Bilimsel arastirmalara yönelik  su ürünler yer almaktadir:  Arastirma amaçli Elisa kitleri,  antikorlar ve rekombinant proteinler, Flow Cytometry  antikorlari, multiplex eliza ve luminex  kitleri,  arastirma kimyasallari , arastirmalarinizin moleküler kismina yönelik PCR kitleri, enzimleri ve reaktifleri, DNA - RNA Izolasyon ve saflastirma  ürünleri .

Çalisma basliklariniza göre;  Biyokimya, Hücre Biyolojisi, Oksidatif Stres, Moleküler Biyoloji, Immünoloji, Endokrinoloji, Onkoloji, Apoptoz, Diyabet, Obezite, Kök Hücre Biyolojisi , Metabolizma ve Hematoloji alanlarindaki çalismalariniz için kaliteli ürün profilimizle yaninizdayiz.

Analiz  öncesi  temel  ürünlerimiz  de mevcuttur:   Uzun bir süre  çalistigimiz ve deneyim kazandigimiz  BD Preanalytical Sytems  (Vakumlu  kan alma sistemleri) ve BD Medical, infüzyon- katater-güvenlikli kan alma ve girisim ürünleri , arter ve ven kanüllerinin de bayiligini yapmaktayiz.

 Biz, dogru ve kaliteli ürünü , bütçenize en uygun fiyatla , hizli  bir sekilde temin ederek, analiz öncesinden, analiz sonuna kadar,   çalismalarinizin  her adiminda sizlerin yaninda yer almayi taahhüt ediyoruz.

Bio. Raziye DINÇER  ÇIRZI
Genel Müdür

İletişim

  Cevizlidere Mahallesi 1228. Sokak No:5/1 Çankaya - Ankara
 +90 0312 472 41 38
 +90 0312 472 41 38
  info@biocersaglik.com

Yerimiz